top of page
Flying Yoga

Hamak Yogası

Airarts İpek Hamak ile Yoga ve Fitness Yogi'nin Evi'nde

Seni çocuklar gibi özgürce oyun oynamaya, neşe içinde uçamaya davet ediyorum. İpek hamak yoga sonrası kendini daha neşeli, bedenen, zihnen ve ruhen rahatlamış, hafiflemiş bulacaksın. Ters duruşların terapötik etkileri ile bir ders bile genel kas gerginliklerini, boyun-sırt-bel bölgesindeki ağrıları yok etmeye veya hafifletmeye yetebilir. Pek tabi ki ileri seviye, kronik ağrı durumlarında ve sağlık sorunlarında bir doktor görüşü alınmalıdır.

Bu oyunsu araştırmada seni güvende tutacak rehberin olmak için sabırsızlanıyoruz.

Hadi! Hamak yogası dersleri ile ayakların yerden kesilsin!

KONTENJAN

Dersler maksimum 5 kişiliktir. Butik bir ortamda eğitmen seninle rahat ilgilenir ve destekler.

Sen eğlenirken, seni güvende tutar.

 

ÜCRET BİLGİLERİ

KDV hariç, nakit indirimli ücretlerdir.

GRUP DERSLERİ PAKETLERİ

10 derslik paket, ilk dersi takip eden 10 hafta içerisinde kullanılır.

4 derslik paket, ilk dersi takip eden 4 hafta içerisinde kullanılır.

Ücret bilgisi için anasayfaya bakabilirsin.

Paket kullanım koşulları: Üye, kendisi ile kayıtta mutabık kalınan sabit gün ve saatte derslerini kullanabilir. Süresi içinde kullanılmayan dersler, kullanılmış sayılır, başka zamana devredilmez. Örneğin 10 derslik paket ilk dersi takip eden 10 haftada kullanılır. 11. haftada kullanılmamış ders kalsa bile paket süresi dolduğu için kalan dersler kullanılamaz, diğer bir ifade ile üyenin herhangi bir sebepten, o gün ve saatte uygun olmaması nedeni ile kullanamadığı dersin telafisi yoktur, ders kullanıldı sayılır. Paket alımı yapan üyenin bu koşulları anlaması ve kabul etmesi zorunludur.

TANIŞMA DERSİ VEYA TEK DERS ALIM

Tanışma dersi ve tek ders alım aynı ücrettedir, grup dersi katılım 600TLdir.

ÖZEL DERS

Tek ders 1600TL

4 Ders 4100TL

İki arkadaşı ile birlikte gelenler için ortak bir uygun gün/saat belirleyerek yeni sınıf açabiliriz.

Ayrıca, aylık sınırsız yoga üyeleri sadece 250TL ödeme ile, rezervasyonla, aylık programda yayınlanan derslere katılabilir.

KATILIM KOŞULLARI

Bu durumlarda derse katılamazsınız: Hamilelik, glokom, yakın geçmişte ameliyat, çok yüksek ya da çok düşük tansiyon, son 6 saat içinde botoks, oruç

Derse gelirken uygun hazırlık bu şekilde olur: Dersten 1-1.5 saat önce basit karbonhidrat ve ardından su tüketimi, süt ve süt ürünlerinden tüketmemek, kahve tüketmemek, koltukaltları ve dizler kapalı bedeni saran, opak ve rahat kıyafetler giymek, hiç bir takı, saat vb. takmamak, yumuşak toka ile saçları toplamak.

Seni uçurmak için heyecanlıyız!

IMG_2479.jpg

yogininevi
maltepe'de air arts hamak yoga ile

sınırlarından özgürleş

Hamak disiplinini uygulamak için istekli ve meraklı isen ve önemle üzerinde durduğumuz sağlık hususlarından herhangi birine sahip değilsen, Burcu Karakulak ile hamak yoga tam sana göre! Airarts programlarının içeriği tüm sporseverlere hitap edecek şekilde tasarlandı.

Herkesin uygulayabileceği hamak teknikleri sadece belli bazı durumlarda uygulanamaz: Hamilelik, tansiyon hastalığı, glokom göz tansiyonu, yeni kesik/ameliyat durumun var ise uygulamanı tavsiye etmiyorum.


Hiç spor yapmamış olsan bile hamak harekete geçmen için iyi bir fırsat! Hamak prensiplerinden emniyet, her şeyden önce gelir. Bu nedenle eğitmenlerimiz tarafından kendi direncini gözlemlemen sağlanırken, destek yöntemleriyle en güvenli şekilde hareketleri gerçekleştirebilirsin. Hazır bulunuşluğun, bunu yapmaya istekli olman, önce kendine sonra eğitmenine ve hamağa güvenmen yeterli. Sınıfa ilk adımı atarak başla ve kendini dersin akışına bırakarak sınırlarından özgürleş!

İpek Hamak'ta Yoga

Bilgi Almak veya Derslere Katılmak için Formu Doldurman Yeterli

Ritim İstanbul/Maltepe

530 257 2623

Teşekkürler, e-postanı kontrol edebilirsin!

bottom of page