top of page

ÖZEL YOGA DERSLERİ

İşin gereği sürekli oturuyor musun? Spor için koşuyor musun? Grup derslerine alternatif bir zaman mı arıyorsun? Günlük rutinlerin bedenini ve zihnini yoruyor mu? Aradığın çözüm yoga olabilir. Temiz ve ferah bir alanda, güvenli şekilde ve senin ihtiyaçlarına uyarlanmış bir içerikteki yoga için buluşalım...İster kendinle başbaşa, ister bir sevdiğinle birlikte gel.

 

Gerekli tüm yardımcı ekipman sağlanacaktır.

 

Tek ders 1.250TL. 3 Haftada kullanılacak 6 derslik paket 6610TL. (4 Hatha Yoga, 1 Yin Yoga ve 1 İpek Hamak Yoga dersi) Online özel yoga dersi ücreti %10 indirimlidir.

 

Online dersler 45-60 dakikadır.

Yüzyüze hatha yoga dersleri 60-75 dakika arasıdır. Hamak yoga ve yin yoga dersleri 45-60 dakika arasıdır.

 

Belirlenen gün ve saatlerde öğrenci derse gelemeyecek ise, 24 saat önceden eğitmeni bilgilendirerek, alternatif bir gün ve saat isteyebilir. Eğitmenin ve salonun uygunluğuna göre yeni bir gün ve saat belirlenir. Ortak uygun yeni bir gün ve saat belirlenemez ise, ders yapıldı sayılır. Paket süresi veya ders sayısı bitince yeni paket alınır. Süresi içinde kullanılmayan dersler sonraki pakete aktarılmaz, ücret iadesi yapılmaz, kullanıldı sayılır.

 

Derslere bir sevdiğinle katılmak istersen, ikinci kişi yüzde 70 indirimli katılabilir. Her ay bir defa, sevdiğin bir kişiyi misafir olarak çağırabilirsin.

Matta ve ipek hamakta görüşürüz!

Burcu

 

----------------------------------------------------------------------------------

Looking for a hatha yoga, hammock yoga or meditation class in English? Want to stretch and strengthen thru yoga with a mindful approach, safely? Face to face or online. By yourself or with a loving friend of yours. Feel free to call +90 530 257 2623 for questions or setting an appointment. See you on the mat and the hammock!

Burcu

0090530 257 2623

yogininevi@gmail.com

Maltepe/İstanbul, Turkey

GettyImages-1190008137_edited.jpg

Yoga. Kendini bilmek yolculuğu.

bottom of page